“Restaurant FIONA” ėshtė njė ndėr restorantet mė prestigjioze, nė Mitrovicė. Me arkitekturėn e tij unike, tė projektuar nė mėnyrė origjinale, me paisje bashkohore, nė mėnyrė perfekte kombinohet eleganca dhe thjeshtėsia e njė interiori modern.

Me traditė familjare prej dekade dhe i pozicionuar nė mėnyrė perfekte, “Restaurant FIONA” ėshtė i njohur si pikė referimi, si njė nga restorantet mė mikpritės tė qytetit, i cili u ofron mysafirėve tė tij njė eksperiencė tė jashtėzakonshme, si dhe mė tė mirėn nga kultura shqiptare.

Nėse vendosni tė vizitoni Mitrovicėn ju kėshillojmė tė na vizitoni nė ambientin tonė modern dhe shumė tė ngrohėt.

Pėr mė tepėr informata, personeli ynė ėshtė i gatshėm pėr dhėnien e udhėzimeve dhe informatave tė sakta.

Ju mirėpresim.
restaurant%20fiona001014.jpg
All Rights Reserved 2012 - Restaurant FIONA
restaurant%20fiona001012.jpg restaurant%20fiona001010.jpg restaurant%20fiona001008.jpg restaurant%20fiona001006.jpg restaurant%20fiona001004.jpg restaurant%20fiona001003.jpg